Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit në Shqipëri

Parashikimi i motit në Shqipëri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot në Shqipëri parashikohet me kthjellime dhe vranësira në dendësim.


Reshjet e shiu do të jenë me intensitet të ulët përgjatë vijës bregdetare, në veriperëndim e ultësirën perëndimore.

Era do të fryjë në drejtimin juglindje-jugperëndim e lehtë e mesatare në bregdet, duke u pasuar nga valëzim në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.

Lexo edhe

Video

error: