Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Lexo edhe

Video

error: