Panikë në ndeshjen Danimarkë – Finlandë, Eriksen mbetet pa ndjenja

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës e vlefshme për Grupin B të Euro 2020. Në minuta e fundit të pjesës së parë është Christian Eriksen lojtari që ka rënë pa ndjenja në toke dhe ende nuk dihet fati i tij, përcjellë KosovaPress.