Panikë në ndeshjen Danimarkë – Finlandë, Eriksen mbetet pa ndjenja

Panikë në ndeshjen Danimarkë – Finlandë, Eriksen mbetet pa ndjenja

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës e vlefshme për Grupin B të Euro 2020.


Në minuta e fundit të pjesës së parë është Christian Eriksen lojtari që ka rënë pa ndjenja në toke dhe ende nuk dihet fati i tij, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video

2 Comments

  • […] Burimi i lajmit: Kosova Press […]

  • […] Panikë në ndeshjen Danimarkë – Finlandë, Eriksen mbetet pa ndjenja ​Ky ishte urdhri që Kajer ua dha bashkëlojtarëve kur Eriksen ra në tokë ​Flet agjenti i Eriksen: Sapo fola me babain e tij, Eriksen po flet, situata po përmirësohet ​Drithëruese, kështu reaguan tifozët brenda stadiumit në mbështetje të Eriksen – video FSHF reagon për rastin e Eriksen UEFA vjen me reagim zyrtar mbi gjendjen e Eriksenit dhe vendimin për ndeshjen Danimarkë – Finlandë. ​Eriksen telefonon bashkëlojtarët: Kthehuni luani sepse unë jam mirë Publikohet fotoja që jep shpresë për gjendjen e Eriksen […]

Komentet janë të mbyllura.

error: