Pamje mahnitëse nga Flower Resort, përfito ofertën (Video)

Pamje mahnitëse nga Flower Resort, përfito ofertën (Video)

Flower Resort nëpërmjet një video ka treguar se është lider në fushën e hotelerisë. Nga deti tek dy pishinat, ambienti i jashtëm dhe i brendshëm, por edhe ushqimi me standarde evropiane, janë vetëm disa nga ajo që mund të keni në këtë hotel.

Flower Resort ka prezantuar edhe ofertën e favorshme ALL INCLUSIVE për muajin korrik.

Përfshihet:

✔ Mëngjes/Drekë/Snack/Darkë

✔ Pije pa limit

✔ 2 pishina të jashtme dhe Plazh Privat

✔ Beach Bar

✔ Fushë Tenisi

✔ Mbrëmje festive çdo darkë/Muzike Live


✔ Dj performance/Beach Bar

✔ Spa

✔ Parkim/Wifi pa pagesë

————————————

📱Telefono ne numrin +355 67 604 0707⁣

📞WhatsApp +355 67 604 0707⁣

📩Email: [email protected]

🌐Web: www.flower-hotel.com

📍Adresa: Rruga e Detit Golem

Video