Pacolli për arrestimin e Molliqajt: Lajm i keq për demokracinë në Kosovë

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të PSD-së Dardan Molliqaj sonte nga Policia e Kosovës derisa po shkonte në një debat televiziv. Në një postim në Facebook, Pacolli ka shkruar se arrestimi i Dardan Molliqajt është i padrejtë dhe i panevojshëm për shtetin demokratik që kemi ndërtuar deri tash. “Arrestime … Continue reading Pacolli për arrestimin e Molliqajt: Lajm i keq për demokracinë në Kosovë