Osmani viziton sot Klinikën Infektive

Osmani viziton sot Klinikën Infektive

Në paraditen e sotme (e martë), ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani do të vizitojnë Klinikën Infektive në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK).


Vizita e Osmanit në Klinikën Infektive do të jetë në ora 09:15.

Nga zyra e presidentes në detyrë kanë njoftuar se pas vizitës Osmanin do të mbajë dhe një konferencë për media para Klinikës Infektive.

Lexo edhe

Video