Osmani takim virtual me Palmer: SHBA, aleat i përhershëm i popullit të Kosovës

Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës Vjosa Osmani mbajti sot një takim virtual me zëvendës ndihmës sekretarin në Byronë e Çështjeve Evropiane dhe Euroaziatike, njëherësh përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor në DASH,  Matthew Palmer. Me këtë rast, Palmer i përcolli urime Osmanit për rezultatin në zgjedhjet e 14 shkurtit, duke potencuar rëndësinë e themelimit … Continue reading Osmani takim virtual me Palmer: SHBA, aleat i përhershëm i popullit të Kosovës