Osmani: Kurrrë më s’do të ketë policë dhe ushtarë serbë në Kosovë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar ashpër në rrjetin social Facebook duke iu drejtuar shtetit serb se, në territorin e Republikës së Kosovës kurrë më nuk do të ketë policë dhe ushtarë të Serbisë. Osmani ka shkruar po ashtu se, plagosja e mbrëmshme e një pjesëtari të Policisë së Kosovës është veprim kriminal dhe … Continue reading Osmani: Kurrrë më s’do të ketë policë dhe ushtarë serbë në Kosovë