Olivier Giroud barazon rezultatin ndaj Napolit

Olivier Giroud barazon rezultatin ndaj Napolit

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Milanit dhe Napolit në “San Siro”.

Një kundërsulm i shpejtë i nisur nga Theo Hernandez u përfundua me gol nga sulmuesi francez Olivier Giroud, përcjellë KosovaPress.


Ja goli:

Lexo edhe

Video