Ofertë fantastike në Resort Blu Mare, all inclusive për vetëm 50 euro

Ofertë fantastike në Resort Blu Mare, all inclusive për vetëm 50 euro

Resort Blu Mare po vazhdon me ofertat mjaftë të lira. I vendosur pranë bregdetit dhe me një ambient të veçantë e të pastës, por edhe me shërbime mjaftë cilësore, Resort Blu Mare po ofron edhe paketat e qershori.

Nxitoni të rezervoni vendin tuaj me paketën all inclusive 50 euro personi, pasi vendet janë të limituara.

Te përfshira ne çmim:

✔️Akomodimi

✔️Mëngjesi (07:30-09:30),Dreka (12:00-14;00)  & Darka (19:00-21:00)

✔️Pije te përcaktuara pa limit nga ora 07:00-21:00

✔️Pishina verore

✔️Plazhi privat

✔️Shezllonet ne plazh & pishine


✔️Kënd lojërash për fëmijë

✔️Parkim & ëi-Fi

✔️Shërbim recepsioni 24 ore.

Politika e fëmijë janë:

Nga 0 deri në 4.99 vjeç – falas.

Nga 5 deri në 11.99 vjeçe – 50% zbritje.

Mbi 12 vjeç vlere e plote.

Check-in : në orën 14:00.

Check-out : në orën 11:00.

Lexo edhe

Video