Ofertë fanastike në Blumare Resort

Ofertë fanastike në Blumare Resort

Nëse plazhi i Spillesë është përzgjedhja juaj për këtë verë, atëherë Blumare Resort është padyshim zgjedhja e duhur.

Për dy javët e para të muajit korrik, ju mund të përfitoni nga super oferta. 70 euro për person në një natë, all inclusive.

Por, nuk mbaron me kaq. Në qoftë se rezervoni brenda datës 5 korrik për ditët ne vazhdim, përfitoni 5% ulje.


Me 75 dhoma me kapacitet për 200 persona, Blu Mare është e gjitha çfarë ju duhet për pushime të paharruara. Hoteli ofron dhoma me pamje nga deti, plazh privat, pishinë dhe kënd të lojërave.

Të përshtatshëm për pushime familjare por edhe në çift apo në shoqëri. Të gjitha i gjeni në një vend: Blu Mare me paketat e saj all-inclusive.

BlueMare i plotëson të gjitha standardet e shërbimit me cilësi të lartë, duke u kujdesur për çdo detaj. Prandaj, shërbimi dhe infrastruktura e bëjnë atë vend ideal për të kaluar pushimet tuaja që do mbesin mend gjithë jetën.

Rezervim: +355 69 301 1112

Lexo edhe

Video