OEK në konferencë për media

OEK në konferencë për media

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) mban konferencë të jashtëzakonshme për media me temën “Zhvillimet e fundit me përhapjen e pandemisë dhe ndikimet në ekonomi”.


Lexo edhe

Video

error: