Nunez nuk ndalet, shënon përsëri kundër Southamptonit – video

Nunez nuk ndalet, shënon përsëri kundër Southamptonit – video

Tanimë nikoqirët kanë arritur ta gjejnë edhe golin e tretë të ndeshjes kundër Southamptonit në “Anfield Road”.

Liverpooli e ka thelluar epërsinë në 3:1 në ndeshjen kundër Southamptonit, falë golit të Darwin Nunez, raporton KosovaPress.


Nunez shënon golin e dytë personal të ndeshjes dhe të tretin për Liverpoolin në minutën e 42’.

Golin e gjeni më poshtë.

(30) Foot Mercato on Twitter: “Darwin Nuñez makes it 3-1. Follow here for today’s goals. https://t.co/x2hI4BCDAS” / Twitter

Lexo edhe

Video