Njihuni me pianisten 10 vjeçare, fituese e shumë festivaleve (VIDEO)

Njihuni me pianisten 10 vjeçare, fituese e shumë festivaleve (VIDEO)

Riola Susuri është vetëm 10-vjeç, pasioni i saj është piano.


Bukuroshja ka marr pjesë në shumë festivale vendore dhe ndërkombëtare ku edhe morri shumë çmime.

Gjatë pandemisë po ashtu ishte pjesë e festivaleve online dhe për emisionin “Foleja” tregon për eksperiencen e saj.

Lexo edhe

Video

error: