Një tifoz me flamurin kuqezi ndërpret ndeshjen Real Madrid-Manchester City

Një tifoz me flamurin kuqezi ndërpret ndeshjen Real Madrid-Manchester City

Ndeshja spektakolarë ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt po ofron spektakël me shumë gola dhe lojë drithëruese.


Rikthimi i bujshëm i Realit që realizoi dy gola në minutat e fundit bëri që rezultati i përgjithshëm të ishte 5-5 dhe rrjedhimisht ndeshja shkoi në vazhdime, trasnmeton KosovaPress.

E pikërisht në momentin kur po fillonte pjesa e pare e vazhdime, loja u ndërpre për shkak se një tifozë zbarkoi në fushë dhe po mbante ne duar flamurin e Shqipërisë, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Lexo edhe

Video