Një grua raportoi se iu dhunua vajza, arrestohet i dyshuari

Një grua raportoi se iu dhunua vajza, arrestohet i dyshuari

Policia sot ka informuar se është arrestuar një burrë, pasi dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Çagllavicë.


“Ankuesja, femër kosovare, ka raportuar se vajza e saj e mitur është përdhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar. Njësitet policore të hetimeve kanë arrestuar të dyshuarin.”, ka informuar Policia.

Lidhur me rastin, është njoftuar prokurori dhe ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje.

Lexo edhe

Video