Një gol i shënuar në pjesën e parë të ndeshjes Juventus-Sassuolo

Një gol i shënuar në pjesën e parë të ndeshjes Juventus-Sassuolo

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Juventusit dhe Sassuolos, e vlefshme për xhiron e 10-të të Serie-A.

“Zonja e Vjetër” është duke pësuar humbje me rezultat 1-0 në “Alliazn Arena”, përcjellë KosovaPress.


Frattesi ishte ai që shënoi në minutën e 44’ të ndeshjes pas asistimit nga Defrel.

Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: