Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Një gol dhe një karton i kuq në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve – video

Një gol dhe një karton i kuq në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve – video

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj ndaj Borussia Munchengladbahut pas 29’ minutave lojë.

Ishte Bernardo Silva ai që realizoi për 1-0 pasi u asistua nga Joao Cancelo, përcjell KosovaPress.


Ndërsa në ndeshjen tjetër ndërmjet Atalantas dhe Real Madridit ende nuk ka gola të shënuara, por skuadra italiane ka mbetur me një lojtar më pak në fushë pasi me karton të kuq në minutën e 17’ është përjashtuar Freuler.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: