Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Një foto e re provokuese e vajzës së Kim Basinger

Një foto e re provokuese e vajzës së Kim Basinger

Ireland Baldwin, vajza e çiftit të famshëm të aktorëve Kim Basinger dhe Alec Baldwin, ka postuar foto provokuese në Instagramin e saj muajt e fundit.

Ireland shpesh është në qendër të vëmendjes së publikut, për faktin se ajo është vajza e dy legjendave të Hollywoodit dhe për shkak të tendencës së saj për të publikuar foto nudo.

Modelja 26-vjeçare është e lumtur të ndajë fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram, dhe së fundmi ajo ngriti pluhur në njërën prej tyre.

Babait të saj nuk i pëlqen shumë, kështu që ai i dërgoi një koment të ashpër njërit prej tyre vitin e kaluar, “Më vjen keq! Çfarë?”


Edhe një herë, vërejtja e tij bëri jehonë kur ai i shkroi vajzës së tij poshtë një fotoje që tregonte të pasmet në motor: “Jo. Vetëm … Jo”.

Por, kjo padyshim që nuk është një pengesë për Ireland tërheqëse, pasi ajo ka theksuar vazhdimisht se i pëlqen të tregojë trupin e saj.

Biondina kohët e fundit tha se vdekja e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna e detyroi atë të përmirësonte marrëdhënien e saj disi të tensionuar me babanë e saj.

“Cila është qëllimi i argumentit? Nuk ka kuptim. Pra, le të gjithë thjesht ta kapërcejmë atë dhe të përqafojmë personin që duam”, tha Ireland, duke pranuar se ka grindje midis saj dhe Alec, por që ata tani janë në gjendje për të kapërcyer problemet e tyre.

Lexo edhe

Video

error: