Një burrë gjendet i vdekur në Lipjan

Një burrë gjendet i vdekur në Lipjan

Policia sot ka informuar se dje një burrë është gjetur pa shenja jete në Lipjan.


“Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion.”, ka bërë të ditur Policia.

Lexo edhe

Video