Një 13 vjeçar theret me thikë në Prishtinë

Një 13 vjeçar theret me thikë në Prishtinë

Një i mitur është arrestuar dje në mesditë në Prishtinë, pasi për shkaqe të panjohura me një mjet të mprehtë  kishte ther në krah viktimën fëmiun e moshës 13 vjeç.


Si pasojë viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar në shtëpi.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: