Nisma i uron shërim të shpejtë Begajt

Nisma i uron shërim të shpejtë Begajt

Nisma Socialdemokrate i ka uruar shërim të shpejtë kryetarit të Komunës së Malishevës,  Ragip Begaj pas infektimit me COVID-19.


“Ashtu siç ka kaluar shumë sfida, z. Begaj do ta kalojë edhe këtë sfidë dhe presim që sa më shpejtë të kthehet në krye të detyrës”, thuhet në urimin e Nismës Socialdemokrate.

Lexo edhe

Video

error: