Nis takimi Kurti-Escobar

Nis takimi Kurti-Escobar

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka nis takimin me Zëvendës Ndihmës Sekretarin për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Gabriel Escobar.


Escobar ka takuar sot edhe presidenten Vjosa Osmani dhe kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufcën.

Kurse, mbrëmë ka takuar përfaqësuesit e partive opozitare.

Lexo edhe

Video