Nis seanca, diskutohet programi i Qeverisë

Ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të diskutohet programi i Qeverisë së Kosovës për vitit 2021-2025.


Kjo seancë është vazhdim i asaj të nisur ditën e hëne, e cila ishte ndërpre me konsensus të pozitës e opozitës.

Debati mbi programin e qeverisë Kurti të hënën është shoqëruar me përplasje të shumta ndërmjet pozitës dhe opozitës.

Lexo edhe

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.