Nis pjesa e dytë mes Plzenit dhe Ballkanit

Nis pjesa e dytë mes Plzenit dhe Ballkanit

Ka filluar të zhvillohet edhe pjesa e dytë e ndeshjes tejet interesante mes Viktorija Plzen dhe Ballkanit, e vlefshme kjo për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Përgjatë 45’ minutave të parë kampioni i Kosovës tregoi paraqitje të mirë ndaj Plzenit, dhe shkoi në pushim duke barazuar 0:0 si mysafirë i Plzenit, raporton KosovaPress.


Tani, Ballkani do të ketë edhe 45 minuta të tjerë për ta gjetur golin ndaj Plzenit.

Rezultati momental, 0:0.  

Lexo edhe

Video