Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Nis ndeshja Shqipëri – Bjellorusi, sfidë vendimtare për të dy skuadrat

Nis ndeshja Shqipëri – Bjellorusi, sfidë vendimtare për të dy skuadrat

Ka filluar ndeshja vendimtare ndërmjet Shqipërisë dhe Bjellorusisë, ndeshje kjo bendimtare për vendin e parë në Grupin 3 të Ligës C, raporton KosovaPress.


Shqipëria paraqitet pa mbrojtësin e krahut të djathë Elseid Hysaj i cili rezultoi pozitiv me Covid 19 pak orë para fillimit të ndeshjes.

Lexo edhe

Video

error: