Nis me gol pjesa e dytë Poloni-Argjentinë

Nis me gol pjesa e dytë Poloni-Argjentinë

Më të nisur pjesa e dytë është shënuar goli i parë ndërmjet Polonisë dhe Argjentinës.

Janë argjentinasit ata që kanë kaluar në epërsi me golin e realizuar nga Allister në minutën e 46’ pas asistimit nga Molina, raporton KosovaPress.


Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video