Nis fuqishëm derbi Lazio-Roma, realizohen dy gola-video

Nis fuqishëm derbi Lazio-Roma, realizohen dy gola-video

Derbi romak ndërmjet Lazios dhe Romës ashtu siç edhe di të fillojë vetëm një derbi i tillë lokal.


Lazio ka krijuar epërsi të hershme pre dy golave ndaj skuadrës së Jose Mourinhos, përcjellë KosovaPress.

Fillimisht Milinkovic Savic shënoi në minutën e 10-të kurse më pastaj erdhi edhe goli i dytë i realizuar nga Rodriguez.

Lexo edhe

Video