Nicholas Abbott ndjek nga afër procesin zgjedhor në Shtërpce

Nicholas Abbott ndjek nga afër procesin zgjedhor në Shtërpce

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Prishtinë Nicholas Abbott ka qëndruar sot në Shtërpce për të ndjekur ecurinë e procesit zgjedhor.


Ai në një postim në Facebook ka postuar një fotografi nga vizita në njërën nga qendrat e votimit në këtë komunë.

“Është mirë të jesh në Shtërpcë vjeshtore dhe të vizitosh një qendër votimi këtu”, shkruan diplomati britanik.

Lexo edhe

Video