Ngjarjet e datës 9 shtator

Ngjarjet e datës 9 shtator

Dhomat e Specializuara mbajnë konferencë përgatitore për rastin Haradinaj dhe Gucati. ([email protected](link sends e-mail, ora 09:30)

Kuvendi i Komunës së Prizrenit mban mbledhjen e pestë të rregullt për vitin 2021. (Salla për mbledhjet e Kuvendit në Shtëpinë e Bardhë, ora 10:00)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës. (Objekti i KQZ-së, ora 11:00)


Mbahet ceremonia zyrtare e lansimit të partneritetit ndërmjet Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, Bashkimit Evropian dhe UNICEF-it, përmes projektit “Përmirësimi i qasjes në Shërbimet e Shëndetit Mendor dhe Psikosocial (SHSHMPS) për fëmijët dhe familjet dhe vlerësimi i ekosistemit digjital për mësim të vazhdueshëm online”. (Oborri i Rektoratit të UP-së, ora 11:00)

Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat mban konferencë për media. (Hotel Grand, ora 12:00)

Lexo edhe

Video

error: