Ngjarjet e datës 6 korrik

Ngjarjet e datës 6 korrik

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) mban konferencë të jashtëzakonshme për media me temën “Zhvillimet e fundit me përhapjen e pandemisë dhe ndikimet në ekonomi”. (Objekti i OEK-ut, ora 10:30)


Kryetari i Komunës së Obiliqit Xhafer Gashi merr pjesë në vënien e gurthemelit për ndërtimin e institucionit parashkollor (çerdhes publike) në Mazgit të Obiliqit. (Ora 11:00)

 

Lexo edhe

Video

error: