Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 27 shkurt

Ngjarjet e datës 27 shkurt

Me rastin e njëvjetorit të vrasjes së Qerim Kelmendit mbahet Akademi Përkujtimore. (Instituti Albanologjik – Prishtinë, ora 13:00).


Klubi i Pingpongut “PRiPING”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut – Pallati i Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)

Lexo edhe

Video

error: