Ngjarjet e datës 26 korrik

Ngjarjet e datës 26 korrik

Mbahet ceremoni përkujtimore për heroin e Kosovës, Enver Zymberi. Merr pjesë dhe kryeministri Avdullah Hoti. (Objekti i Administratës së re të Policisë së Kosovës, ora 10:00)

Lexo edhe

Video