Ngjarjet e datës 25 korrik

Ngjarjet e datës 25 korrik

Zbulohet pllaka përkujtimore për veteranin e UÇK- së  Qazim Zekaj. (Fshati Moistir, komuna e Istogut, ora 12:00)


Në kuadër të aktiviteteve “Ditët e Kulturës dhe Turizmit në Deçan”, mbahet ‘’Mega Koncert’’ me yjet e këngës nga Deçani. (Qendra e qytetit, ora 18:00)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.