Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 21 mars

Ngjarjet e datës 21 mars

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës shënon Ditën Botërore të Poezisë me një takim letrar, ku do të marrin pjesë rreth tridhjetë poetë me krijimet e tyre poetike. (Biblioteka Kombëtare, ora 12:00)


Shoqata Down Syndrome Kosova, hap fushatën  “A po m’sheh” në Ditën Ndërkombëtare të sindromës Down. (Para objektit të Qeverisë, ora 12:30)

Kompania “Frutex” dhe Fondacioni Humanitar “Golden Eagle” hapin zyrtarisht kampanjën për mbledhjen e mjeteve për ndërtimin e fabrikës për persona me nevoja të veçanta. (Hotel “Prishtina”, ora 13:00)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: