Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 20 janar

Ngjarjet e datës 20 janar

Mbahet seanca e parë gjyqësore me rastin e padisë për diskriminim të qytetarit me aftësi të kufizuar, Faruk Kukaj ndaj komunës së Prishtinës.( Gjykata Themelore e Prishtinës, ora 09:00)


Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha komunale e  Arsimit, Xhemile Thaçi-Vezgishi, përurojnë sallën e edukatës fizike në shkollën “Dy Dëshmorët e Zhurit”. (Ora 10:00)

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.

error: