Ngjarjet e datës 16 maj

Ngjarjet e datës 16 maj

Ngjarjet e datës 16 maj


Aleanca e të Rinjve të Kosovës – Dega në Prizren, organizon aktivitet lidhur me keqpërdorimet në Komunën e Prizrenit. (Sheshin Shatërvan dhe pranë rrethojave të Shtëpisë së Bardhë në Prizren, ora 15:00)

 

Lexo edhe

error: