Ngjarjet e datës 13 janar

Ngjarjet e datës 13 janar

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, mban konferencë për medie. (Selia Qendrore e AAK-së, ora 13:00)


 Oda e Hotelierisë dhe Turizmit të Kosovës, mban konferencë të jashtëzakonshme. ( Te Rilindja, Kati I-rë, zyrat 106/107,  ora 13:00)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: