Ngjarjet e datës 10 mars

Ngjarjet e datës 10 mars

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit të Kosovës, ora 10:00)


Komuna e Rahovecit organizon ceremoninë e vendosjes së gurthemelit të sheshit qendror.( Rahovec, ora 10:30).

Parlamenti Studentor i Universitetit “Kadri Zeka” në Gjilan organizon tryezë diskutimi, së bashku me parlamentet studentore të Universitetit të Mitrovicës dhe atij të Gjakovës. (UKZ, Gjilan, ora 13:00)

Lexo edhe

Video