Ngjarjet e datës 10 korrik

Ngjarjet e datës 10 korrik

Përmbyllet projekti “DUR GUR MUR” nga Genc Jakupi me kurim të Donjetë Murati. (Pallati i Rinisë dhe Sporteve, ora 21:00)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: