Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 1 mars

Ngjarjet e datës 1 mars

Ministri në detyrë i Mbrojtjes, Anton Quni, komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama, dhe kryetari i Kamenicës Qëndron Kastrati marrin pjesë në përurimin e urës së vendosur nga FSK. (Fshati Hajnoc i Kamenicës, ora 09:00)

Video

error: