Ngjarjet e datë 23 tetor

Ngjarjet e datë 23 tetor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) mban mbledhjen e radhës. (KQZ, Prishtinë, ora 11:00)


Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, dhe kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, do të vizitojnë kinemanë e parë të Prizrenit, ku ka filluar projekti i restaurimit. (Objekti i kinemasë së vjetër, afër zyreve të shoqatës “Esnaf”, ora 12:00)

Lexo edhe

Video