Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 6 mars

Homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” me rastin e Epopesë së UÇK-së. (Prekaz, ora 08:30) Komuna e Skenderajt dhe Shoqatat e dala nga Lufta e UÇK-së bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” me rastin e shënimit të Epopesë së UÇK-së. (Prekaz, ora 08:45) Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, do të bëjë homazhe […]

Ngjarje

Ngjarjet e datës 28 janar

Ngjarjet e datës 27 janar

Ngjarjet e datës 26 janar

Ngjarjet e datës 25 janar

Ngjarjet e datës 23 janar

Ngjarjet e datës 22 janar

Ngjarjet e datës 21 janar

Ngjarjet e datës 20 janar

Ngjarjet e datës 18 janar

Ngjarjet e datës 17 janar

Ngjarjet e datës 16 janar

Ngjarjet e datës 15 janar

error: