Neymar thyen rregullat e trajnerit, ja se çfarë ka bërë për ditëlindje

Neymar thyen rregullat e trajnerit, ja se çfarë ka bërë për ditëlindje

​Neymar e ka festuar një mënyrë spektakolare ditëlindjen e 28-të në një klube natë luksoz në Yoyo të Parisit.

Sulmuesi ka thyer në këtë mënyrë edhe sugjerimet e trajnerit të PSG-së Thomas Tuchel i cili pati theksuar se nuk një festë e madhe mund të shpërqendronte futbollistin.


Neymar ftoi disa nga shokët e skuadrës si Edinson Cavani, Marco Verratti dhe Angel di Maria që u veshën me rroba të bardha, bashkë me anësorin e Lyonit, Memphis Depay.

Në këtë festë binte në sy muzika latine dhe kërcimet karakteristike që braziliani pëlqen dhe shpesh feston edhe golat me këto ritme muzikore.

Lexo edhe

Video

error: