Newcastle bombardon portën e Chelseat – video

Newcastle bombardon portën e Chelseat – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Newcastle dhe Chelseat, ku nikoqirët kanë arritur ta gjejnë golin të parët në stadiumin “Stamford Brigde”.

Newcastle United ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Chelseat, falë golit të shënuar nga Joseph Willock, raporton KosovaPress.


Willock shënon në minutën e 67’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Football Videos on Twitter: “🚨 Joe Willock goal vs Chelsea 🔥🔥😍 #NewChe #PremierLeague https://t.co/YOB97l4joE” / Twitter

Lexo edhe

Video