“Në tokën e Adem Jasharit”, tifozët e Shkupit shfaqin banerin drithërues në “Fadil Vokrri”

“Në tokën e Adem Jasharit”, tifozët e Shkupit shfaqin banerin drithërues në “Fadil Vokrri”

Një atmosferrë e jashtë zakonshme është duke mbretëruar në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku po ballafaqohen Ballkani dhe Shkupi.

Rezultati është edhe më tutje 0-0, por Shkupi tashmë ka mbetur me një lojtar më pak në fushë që nga minuta e tretë, raporton KosovaPress.


Por, ajo që mori vëmendjen ishte edhe një baner i shpalosur nga tifozët mysafir. Ata zbuluan banerin ku shkruhej:

Në tokën tonë. Në tokën e Adem Jashari”.

Video