Në këtë orë do të fillojë meçi ndërmjet Markut dhe Miguel Ramirez

Në këtë orë do të fillojë meçi ndërmjet Markut dhe Miguel  Ramirez

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme të jetës së tij në këtë sport.


Ai do të luftojë për titullin WBC Silver kundër, meksikanit Miguel Parra Ramirez, transmeton KosovaPress.

Ky meç do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri dhe siç mëson KosovaPress, meçi pritet të fillojë nga oira 21:30.

Lexo edhe

Video