Në kërkim të fitores së parë, Juventusi ballafaqohet me Spezian, formacionet zyrtare.

Në kërkim të fitores së parë, Juventusi ballafaqohet me Spezian, formacionet zyrtare.

Kanë kaluar katër xhiro në edicionin e ri të Serie-A dhe Juventusi ende nuk e ka shijuar asnjë fitore derisa ka marr dy humbje dhe dy barazime.

“Zonja e Vjetër” në kuadër të javës së pesë do të ballafaqohet me Spezian si mysafir me fillim nga ora 18:30, përcjellë KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

SPEZIA (4-3-3):  Zoet; Amian, Hristov, Nikolaou, Batons; Major, Bourabia, Ferrer; Green, Antiste, Gyasi

JUVENTUS (4-4-2):  Szczesny; Danilo, Bonucci, De Ligt, De Sciglio; Church, Bentancur, McKennie, Rabiot; Dybala, Kean.

Lexo edhe

Video