Në Gjakovë arrestohet i dyshuari për posedim të drogës

Në Gjakovë arrestohet i dyshuari për posedim të drogës

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë dhe lokalet përcjellëse janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me drogë të llojit marihuanë me peshë 502.41 gramë dhe kokainë me peshë 6.17 gramë dhe 16 fishekë të kalibrave të ndryshëm.

Rasti ka ndodhur më 29 shkurt, në rrugën “Ymer Pula”, në ora 17.50, raporton Policia e Kosovës.


Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Lexo edhe

Video

error: